| AlexAdrian99 a întrebat:

Am 21 de ani si as vrea sa incep scoala de soferi doar ca am o retinere, o teama când vad politistul langa mine.
Am mai facut inca o data scoala de soferi si sala am luat-o din prima, la orele de condus conduceam bine dar când a venit ziua cu examenul... eram pierdut nu mai stiam ce sa fac si cum sa fac.

Acum am decis sa fac scoala din nou ca nu as mai simti frica aceea fata de politist dar ca sa fiu eu sigur cum as putea sa imi inving frica de politist? Ma gândeam sa merg la un psiholog dar, vreau sa stiu parerile voastre si cum ati proceda ca sa scapati de teama când vedeti politistul langa voi?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Aceeasi problema am avut-o si eu, n-am condus niciodata asa prost ca-n ziua examenului de ce emotii am avut. laughing) Incearca sa te interesezi la farmacie de ceva calmante dar care sa nu-ti afecteze in niciun fel capacitatea de a conduce.

| Crackman a răspuns:

Aceasi problema.
Totul este sa nu il bagi in seama ca si el este tot om.