| dedeutz17 a întrebat:

Bunahappy

stie careva cum as putea sa slabesc in jur de 9-10 kg in 25 zile...
problema e ca am programul foarte incarcat ziua iar seara cand ajung acasa in jur de 7 8 mananc ( nu exagerat adica ceva de genu salata, orez fiert, cartofi fierti si nu in cantitati mari ) dar cu toate astea imi doresc foarte mult sa scap de kg in plus

ajutati`ma va rog

2 răspunsuri:
| ReveuseKaari a răspuns:

Nu cred că poţi să slăbeşti 9-10 kg în mai puţin de o lună. Şi pe deasupra nici nu e indicat. Şi vei face vergeturi iar pielea ţi se va lăsa. Eu îţi sugerez să o iei mai moale.

| JuStAdY a răspuns:

Uite eu sunt baiat de 15 am umblat la sala 2 ani si chiar eram gras la 13 ani am avut 80 de kg solutia este in fiecare dim sa alergi un km cel mult sa eviti kilokaloriile si sa mananci mult acrituri este ft bun pe timp de iarnawinking