| AlexaBio1234 a întrebat:

sunt asa de trista pentru ca baiatul pe care il plac a plecat. Ce sa fac nici nu stiu ma simt asa de prost nu stiu dati-mi niste sfaturi plz dar fara vrajeli va rog. El a plecat definitiv si nu o sa il mai vad niciodata ajutati-ma plz dati-mi niste sfaturi de consolare.

Răspuns Câştigător
| AndreeaRox a răspuns:

Sincer nu prea avem cum sa te consolam noi.pentru ca asta vine din interior.Tu trebuie sa te impaci cu ideea.Gandeste.te ca mai sunt altii, adevarul e ca nu trebuie sa stai dupa un baiat, sa te gandesti ca daca nu e el.e altcineva.Sunt sigura ca vei gasi foarte curand pe altcineva.