| AndddRu a întrebat:

Sunt cu un baiat, de luni ( :. ne.am întâlnit am vorbit, şi ne.am şi combinat happy
Dar, după ce fiecare s.a dus acasă, nu a mai dat niciun semn.
Nu m.a sunat, nu mi.a răspuns la telefon, nici la mesaje. nici pe mess nu întră.
Şi m.am gândit să vorbesc cu o colega, deoarece mă gândeam că vrea să ne despărţim. şi a spus că nu e genu '...
şi ca nu e un baiat care să nu dea niciun semn :-s.
Sfaturi?! :*
. Scuza.ţi categoria happy
FUNDĂ.

5 răspunsuri:
| Oti a răspuns:

Uite ce e,daca luni ati avut prima intalnire, e clar ca nu stii prea multe despre el.E posibil sa fi considerat ca nu va potriviti, si sa nu vrea sa mai continue relatie, pentru el fiind mai simplu sa nu-ti mai dea niciun semn de viata. Poate chiar, s-a impacat cu fosta, si nu are chiar curajul sa iti spuna in fata lucrul asta.

| eu4you a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...parca s-a petrecut totul prea repede. Ceva la modu' vazut, placut, luat. Poate ca nu considera ca e o relatie prea serioasa si nu vrea sa se implice.Sau,poate ca ii e rusine sa vorbeasca la telefon de fata cu familia.Sau,o fi plecat in alta tara.Dar, daca a plecat in vacanta ar fi fost corect sa te anunte. Putea sa plece si la vreo ruda si sa isi uite telefonul acolo.Sau sa i-l fi furat cineva.Stie cumva numarul tau de telefon? Daca nu, poate e genu' care nu raspunde cand nu cunoaste un numar de telefon.Sunt mii si mii de variante din care sa reiasa ca el e navinovat.Sa ii dai un mesaj (macar asa vede ce ii spui daca la telefon nu raspunde) prin care sa ii spui "Ce se intampla? Zici ca suntem impreuna, dar, brusc nu ma mai cunosti. Daca nu iti comvine relatia asta mai bine te desparti de mine, decat se ne jucam de-a relatia."Sper sa se rezolve totul! Succes!

| RaReSh17 a răspuns:

Poate e ocupat sau a plecat pe undeva. eu stiu cat timp a trecut de cand nu dai de el?

| neutrino a răspuns:

Orice relatie are si un sfarsit.