| Cătălina13161819 a întrebat:

Bună,sunt împreuna cu un baiat, noi ne cunoaștem de 10 luni si ceva,recent am început o relație. Ce subiecte sa abordam pentru început? Lui îi place vorba putina,nu îi place sa fie stresat,discutiile trebuie sa aiba logica, va rog.

Răspuns Câştigător
| aimullah123 a răspuns:

Vorba multa nu strica. Doar daca vorbesti ce nu trebuie.
El are o problema daca e asa tacut.
Dar cel mai probabil nu e gravwinking
Candva o sa mearga el la psiholog cred.
Poti fi tu mai intelegatoare cu el. Daca asa e nu trebuie sa il judeci
Ia-l tu de mana atunci big grin Te descurci tu.
Bafta!
Si sa fii cuminticawinking

5 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Vorbeste despre serialele la care te uiti, despre ce ai mai vazut la televizor sau pe net.

| aimullah123 a răspuns:

Trebuie sa discutati despre masini si femeii ahahaha
Glumesc big grin
Ceva nu e ok daca se simte stresat cand vorbeste.
Dar intrebarea este : El devine stresat doar cand vorbeste cu tine sau asa in general?
Trebuie sa vezi ce anume il streseaza si de unde provine problema asta. E mai retras el asa de felul lui?

| Cătălina13161819 explică (pentru aimullah123):

El este genul care daca il iei de mana te tine de mana daca nu depinde ce gandeste el. El intr-o relatie gandeste ca vorba multa strica. De fosta se despartii si din cauza asta ca ii dadea mesaje si el cica are treaba, nu are timp de.

| Cătălina13161819 explică (pentru aimullah123):

O sa fiu, multumesc?

| aimullah123 a răspuns (pentru Cătălina13161819):

Vorba multa nu strica. Doar daca vorbesti ce nu trebuie.
El are o problema daca e asa tacut.
Dar cel mai probabil nu e gravwinking
Candva o sa mearga el la psiholog cred.
Poti fi tu mai intelegatoare cu el. Daca asa e nu trebuie sa il judeci
Ia-l tu de mana atunci big grin Te descurci tu.
Bafta!
Si sa fii cuminticawinking

| Kerre a răspuns:

Incercati sa vorbiti despre scoala/viitor sau ceva ce aveti amandoi in comun.