| Chifan_Adrian_1996 a întrebat:

sunt un elev la un liceu din Suceava iar firma de transport,,Tarsin,, sau reprezentantul lor, soferul mi-a cerut de 2x abonamentul pe luna Mai, abonamentul fiind de 290 lei nu mi-a convenit sa platesc de 2x asa ca nu i-am platit a2a oara el avand o stare recalcitranta nu mi-am pus mintea cu el, intrebarea mea acum este eu ce sa fac sa fac o plangere la firma tarsin sau sa merg direct la politie

Răspuns Câştigător
| Ara997 a răspuns:

Protectia consumatorului. cu chitantza cu tot adica sa ai dovezi ca pe vorbe nu te ia nimeni in seama

1 răspuns:
| DrGoogle a răspuns:

Eu zic sa te duci direct la Politie daca a avut atat tupeu incat sa iti ceara banii astia.