| Criss1105 a întrebat:

Tocmai am intrat la liceu la profil de stiinte ale naturii intensiv engleza. Maine trebuie sa dau examenu` la engleza. Ce ore se fac la acest profil?big grin Dau funda. :X

1 răspuns:
| LittleDreamer a răspuns:

La stiinte se fac vreo 4 ore de fizica pe saptamana, 3 de chimie, 2 de bio. Teza se da din romana, mate si la alegere doua materii dintre fizica, chimie si bio. Avand in vedere ca este profil engleza intensiv probabil vei avea vreo 4 ore de engleza.Asta in clasa a9-a.Nu stiu sa iti spun exact deoarece la mine in oras nu avem numai stiinte ale naturii simplu.
Succes la liceu!