| haapyfacesmilealotforme9090 a întrebat:

am 1, 57 si am 36 de kg. sunt in clasa a 8. celelalte colege ale mele trec toate peste 45 de kg. vreau sa ma mai ingras macar 5 kg insa nu pot. mananc cat pot de mult, dar nimic. sunt bucuroasa totusi ca mananc cat vreau, cate dulciuri, carne sau ciocolata vreau, dar sunt prea slaba. aveti vreo idee ca sa mai pun cateva kg pe mine? happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca nu are rost sa te ingrasi mai tarziu o sa iti para rau, dar daca vrei sa te ingrasi ai putea sa mananci seara mai mult ( carne dulciuri fructe...)
Acuma depinde si de persoana unele persoane oricat de mult ar manca nu se ingrasa, gandeste-te ca unele fete si-ar dori sa fie slabe. E in functie de organism, metabolism daca faci sport...
Manaca regulat de 3 ori pe zi, iar daca manaci de al fastfod cel putin o luan pui garantat pe tine cateva kilograme dar aia nu e mancare sanatoasa.

| haapyfacesmilealotforme9090 explică (pentru anonim_4396):

Stiu. faza este ca toate spun ca sunt asa slaba, si chiar sunt. macar putin sa ma ingras. si am si incercat cu mancarea fastfood dar nu se pune nimic pe mine. laughing probabil ca e un noroc ce am eu.

| adeee79 a răspuns:

Si eu sunt in clasa a9a am 14 ani 157 si 40 de kg. pana in clasa a8a ma tot plangeam ca sunt slaba si incercam tot felul de vitamine. Am luat ceva pe baza de plante Echinacea sau ceva de genu, iar dupa o luna m-am ingrasat 1 kg nu mai mult. Vei vedea ca la liceu nu -i va pasa nimanui de cum arati, ci de cine esti. Stiu ca e greu, dar ai rabdare si incearca sa nu te mai gandesti. Fii happy ca poti manca tot ce vreiwinking

| haapyfacesmilealotforme9090 explică (pentru adeee79):

Sunt fericita. happy. si e bine, ca toate imi spun ca sunt geloase ca eu mananc orice si ele nu, darr e oricum foarte frumos sa ai picioare medii, nu foarte, foarte slabe. happy