| AnaMariaBUBU a întrebat:

am 13 ani fac 14 peste cateva luni o.o. Sunt destul de slaba ( 46 kg, 1.63) si fara forme fata de fetele din clasa mea care desi sunt si ele slabe au forme. As vrea si eu sa am sani si un fund bombat ce ar trebui sa fac?

6 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Ar trebui sa te accepti asa cum esti. Eu pentru forme am facut salahappy

| DataSoft a răspuns (pentru drogh):

Tu poate ai alta varsta.ea nu are nici 14 ani..cum sa ii recomanzi la un copil de 14 ani sa mearga la sala? DOAMNE. stii vorba aia "daca taceai filozof ramaneai". asa ca abtine-te sa mai dai sfaturi din astea la copiii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sani si fund ai! numai ca sunt mai putin dezvoltati la varsta asta! tu ce-ai vrea, ca la 14 ani sa arati ca pamela anderson? ai rabdare! esti in crestere. si mai e ceva: tine si de gene. adica, de parinti. depinde cum arata si ei! deci, rabdare! mai pune intrebarea asta pe la 17-18 ani! daca nu cumva se "schimba" ceva la fizicul tau pana atunci!

| svartirhimnar a răspuns:

Ce sâni și fund să ai tu la 13 ani? Fiecare se dezvoltă în felul lui.
Dacă vrei neapărat asta, ia niște hormoni. Dar nu-ți recomand...

| darriya a răspuns:

Sport!

| Igor23 a răspuns:

Prietena mea a folosit crema asta si a functionat de minune :x :x. http://big-bust.dissabled.eu/? alstream=zdP