| 8mmppp a întrebat:

am 16 ani, de ce m-as putea apuca, ceva de facut in timpul liber.ex:Fotbal, Muzica.Chestii de astea.Ma cam plictisesc.

6 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Fa ce-ti place tie.

| 8mmppp explică (pentru christall):

Pai nu am idei, nu-mi place nimic, mie mi-ar place sa creez muzica dar nu pot asa ceva, vreau sa fac altceva.

| christall a răspuns:

Poate sport. Mergi la o sala, poate iti place. Intalnesti si oameni noi.

| Madesz a răspuns:

Mănâncă mult. Îngrașă-te. Apoi fă sport. / Bagă-te la un meci de LoL / Fotbal, Baschet, Volei /arte martiale ( gen eu).

| TabletaSB a răspuns:

Nasol, asta e cam singura perioada cand ai timp sa te plictisesti. Bucura te de timpul tau alaturi de familie prieteni, incearca ceva nou mereu, inot, instrument muzical, carti, sah, biciclete, sala, arte martiale, informatie. Succes!

| casuandrei95 a răspuns:

*fap fap*