| madalina2013 a întrebat:

Am nevoie de ajutor(mai bine zis prietena mea are nevoie de voi!)acum cateva zile s-a excitat(singura, stiu un lucru nebunesc), iar acum are anumite "simptome" crede ca este insarcinata.Stiu ca nu are cum dar nu intelege.Va rog ma ajutati cu un raspuns.
Dau Funda kiss love struck

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Spune-i si repeta-i pana ii intra in cap ca asa ceva e imposibil.
"Simptomele" acelea si le induce singura, ele nu exista cu adevarat, sau daca sunt, au alta cauza.

8 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Daca nu a avut contact sexual nu are nici o problema.

| Denis777 a răspuns:

Spune-i sa nu fumeze iarba niciodatalaughing

| madalina2013 explică (pentru Denis777):

Mai ce glumet esti tu laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Molecula a răspuns:

Zii ca nu trebuie sa isi faca griji in privinta astahappy se poate masturba singura in continuare ca nu pateste nimichappy

| andreea000111 a răspuns:

Cat timpun baiat nu lasa... in ea nu are cum sa fie insarcinata happy

| MαℛყshKα a răspuns:

Poate sa doarma linistita, nici de cum nu are cum sa fie insarcinata, iar simptomele pot fi mai mult din cauza spaimei, frici ca ar fi insarcinata.

| prettygoodXD a răspuns:

Skumpoo :* poti sa-i spui sa se linisteaka puppy dog eyes nu are cum sa fie insarcinata. Decat daca sperma intra in contact cu ovulele big grin