| ada02 a întrebat:

. Am nevoie e sfatul vostru.
Deci. Eu sunt o fire sensibila. si mereu retrasa.
Iert de prea multe ori. Dar m-am saturat. Am niste fete in scoala care se cred cele mai tari... bineinteles. pe mine nu ma intereseaza dar. ele mereu se iau de mine deoarece ele stiu ca eu sunt prea sensibila!.
As vrea sa fac o schimbare...
Ce sa fac sa ma schimb.? Sa fiu alta fata sa o iau de la inceput. e si vina mea. le-am permis sa se ia de mine!
Dau funda!.
Sfat util.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Orice ai face, asta tie felu. Daca asa te-ai format, asa vei fi.Cu greu... dar ce zic eu cu greu? nu poti schimba la tine numai un lucru, poti doar sa te schimbi cu totulwinking fara sa iti dai seama vei fi un alt om, vei castiga pe o parte, vei pierde pe alta. Tre sa existe un echilibru.Cum am incercat fostei sa ii demonstrez. Daca renunt la un lucru care imi sta in caracter, nu pot sti ce lucru adaug, sau de care mai scap, nu a vrut sa inteleaga, acum e singurahappy

5 răspunsuri:
| Blackrose101 a răspuns:

Ignora.le,pur si simplu nu au ce face, dar nu trebuie sa le suporti, raspunde.le cu aceeasi moneda.

| ada02 explică (pentru Blackrose101):

Ti-as fi dat Funda, dar pot da doar unuia. Multumesc mult ca te-ai oferit sa raspunzi big grin

| Blackrose101 a răspuns (pentru ada02):

Nu este nicio problema, nu ti-am raspuns la intrebare ca sa primesc funda, am vrut doar sa te ajut.happy