| Lorena1222 a întrebat:

am o alunita mica langa nas si aveam un cos laga care era putin si pe ea si l-am spart, dupa ce iti spargi cosurile se face ca un fel de crusta sau ceva. Chestia aia galbena de deasupra, asa s-a facut si pe alunita si nu imi dau seama daca se dezlipeste alunita sau doar chestia aia. Se poate intampla ceva? O vecina a murit lunile trecute ca am auzit ca si-a rupt o alunita.
Dau funda

3 răspunsuri:
| petitconseil a răspuns:

Linisteste-te,nu cred ca ai strans asa tare incat sa rupi si alunita aia,ai rabdare si vei vedea ca nu e nimic grav,iar de la o singura lunita rupta,banuiesc ca e foarte mica, nu poti pati nimic, de-ar fi asa, toata lumea care rupe din greseala, ar păți ceva...Fii mai optimista si nu te mai gandi doar la chestia asta, nu mai baga in seama...Numai bine iti doresc.

| Lorena1222 explică (pentru petitconseil):

Multumesc mult.

| petitconseil a răspuns (pentru Lorena1222):

Nu ai pentru ce. happy