| elleneS a întrebat:

Am o mare, mica problema.Maine sunt la ziua unei prietene si eu tin regim si nu stiu cum sa procedez la ziua ei, nu pot spune ca nu mananc tort pentru ca e lipsa de politete.Mentionez ca tin regimul de la inceputul lui ianuarie si am s slabit vreo 5 Kg,nu m-am infometat dar am mancat multe frunce,legume, am mai facut de 2-3 ori pe saptamana sport si nu am mancat dulciuri si prajeli. Funda:*.

Răspuns Câştigător
| SageKid a răspuns:

Merge sa mananci si niste tort, dar nu abuza

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Am trecut si eu prin mai multe situatii de genul asta si am folosit o cale de mijloc, sa zic asa, in sensul ca mananci putin din portia de tort, sa zicem jumatate. Nu e obligatoriu sa mananci tot ce ti se pune in farfurie, insa poti gusta, ca sa nu fie interpretat ca "lipsa de politete" sau altele de felul asta.

| IsabelaIssa a răspuns:

Faci o exceptie si mananci putin doar acum. Nu cred ca se intampla nimic grav. Pe urma iti reiei cura.

| Fatamuntilor a răspuns:

Poti doar gusta...

| mjsevens a răspuns:

Iii mai bine sai lamurestii ei care e problema ta si cred ca, sper sa te inteleaga si e lamurit cu aniversarea