| PRoMeTHeUM a întrebat:

Am o mica intrebare:
As vrea sa mi pun lentile de contacthappy mi se pare o idee tare
vreau sa stiu daca exista lentile pentru baieti sau doar fetele pot purta? thinking

Răspuns Câştigător
| AlohaFromHawaii a răspuns:

Si baietii pot purta.Dar ca sa nu se observe, iti poti lua lentile transparente(ai grija, se pierd foarte usor).Dar uneori sunt foarte dificil de scos/bagat.Nu fi speriat, iti va da(cel putin asa stiu eu) o carticica cu instructiuni si probabil iti va arata si doctor/a sau asistent/a.happy

4 răspunsuri:
| PRoMeTHeUM explică:

Neaparat sa merg la doctor? vrau doar o schimbare de lookbig grin

| AlohaFromHawaii a răspuns (pentru PRoMeTHeUM):

Aaa,deci nu ai probleme cu vederea?
Pai se cumpara lentile de contact fara sa ai probleme cu vederea, dar nu prea stiu daca te duci la doctor sau ti le cumperi de la farmacie sau de la vr`un magazin...

| PRoMeTHeUM explică:

Oke. n am prb cu vazubig grin

| carlacarolina a răspuns:

Exista si pentru baietii; x sunt superr...dar trebuie sa ai grija mare!