| sillvana a întrebat:

am o problema.eu sunt la liceu in clasa a 9a, si vreau sa-mi continui liceeul in america, stiu foarte bine limba engleza si am note foarte bune.eu am gasit pe internet programe, unde poti face liceul in usa si stai la o familie gazda.imi doresc foarte mult sa merg acolo e visu meu, dar nu stiu cum sa-mi conving parintii.imi puteti da mai multe detalii despre licee in strainatate cu famili gazda, nu numai in usa, si sfaturi cum as putea sa-mi conving parintii.pls ajutati-ma

1 răspuns:
| Youcandoit a răspuns:

Cred ca o sa iti fie foarte greu sa iti convingi parintii...nu stiu incearca si tu sa aduci argumente prin care sa ii convingi cat despre cealalta cerere habar nu amhappySorry