| Amiiii69 a întrebat:

Ce spuneti? Sa aleg geanta de umar si s-o tin mereu pe umarul drept sau ghiozdanul? Credeti ca-mi va afecta sanatatea? Mi se va stramba coloana?

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Geanta de umar poate fi destul de incomoda, in special daca o porti timp indelungat si daca este grea. Cu ghiozdanul nu ai astfel de probleme, decat daca are o greutate exagerata. Nu cred ca vreuna dintre ele poate afecta foarte tare sanatatea, fiindca banuiesc ca nu le cari dupa tine ore intregi pe zi. Dar totusi ghiozdanul este optiunea cea mai comoda, dupa parerea mea.

7 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Ghiozdan. Este mult mai confortabil. TE va durea umarul de la geanta. Am avut si eu intr-un an la scoala geanta, ingrozitor a fost straight face. Si ghiozdanul te tine drept din cate stiu eu.

| justme2846 a răspuns:

E mult mai bun ghiozdanelul crede-ma am avut geanta si m-am chinuit mult sa trag de ea e incomoda :*

| Amiiii69 explică (pentru justme2846):

Aha. Multumesc asa voi face:*:*

| justme2846 a răspuns (pentru Amiiii69):

Cu placere:*

| selysol a răspuns:

Pe mine m-a durut groaznic umarul de la geanta iti recomand ghiozdanul il cari mult mai usor si iti mentine coloana dreapta daca nu mergi incovoiata pe strada.

| sweettkarina97 a răspuns:

Nu lua geanta te vei chinui rau am trecut si eu prin asta deci cel mai bun este ghiozdanul

| cristinamicuta2002 a răspuns:

Ba din potriva sa stii ca ghiozdanelul te ajuta cu intreptarea coloanei deci te sfatuiesc sa folosesti ghiozdanelul kiss! Sper ca te-am ajutat! Funda? big grin