| nikolae28 a întrebat:

am si eu o intrebare, si va rog sa ma ajutat!
am virsta de 18 ani 1. 85cm si 65 kg dar de fapt arat foarte slab! sunt energic, practic mult sportul dar muschii sunt foarte slab dezvoltati! ceia ce ma deranjeaza sunt umflaturile de la nivelul pieptului! (sa le zic asa glande mamare)! le am de 2 ani jumate dar nu observ nici o schimbare! ma deranjeaza enorm! am fost cu jumate de an in urma la un medik endocrin si mi-a zis sa nu-mi fac griji, totul e ok! i-am pus zeci de intrebari dar medicul nu a fost dragut sa-mi raspunda! plus la aceasta eu cred ca si penisul e mic la virsta mea. in erectie este de 14 -15cm si circumferinta -12-13. am avut multe ocazii deami incepe viata sexuala dar am refuzat! eu cred ca nu o sa fac fata, o sa ma dezamageasca penisul meu mic! vreau sa mentionez ca sunt o fire comunicativa! nu sunt izolat! sunt asa zis,, normal" am prietena, o iubesc mult si ma tem ca o sa o dezamagesc in pat!
vreau opinii despre marimea penisului meu

despre glandele mamare
si despre fizicul meu slab dezvoltat!

poate ma ajuta cineva! pe final sa mentionez ca mam maturizat foarte tirziu, abia pe la 16 ani am observat eu! glandele le am de la inceputul maturizarii! ( nu am par mult pe picioare! pe mini! nu am nici mustata!

Răspuns Câştigător
| dorin1990 a răspuns:

Esti un tip inalt, ectomorf adica pui greu in greutate ai oase lungi etc, dar nu ai nici o problema de natura medicala deocamdata ai doar 18 ai timp sa te ingrasi, de abia ti se termina procesul de crestere in inaltime iar penisul tau este absolut de o dimensiune normala, nu ai par? sunt multi tipi care nu au par mult si iti zic ca e mai bine asa decat sa arati ca o maimuta pur si simplu asa e gena ta dar nu e nimic anormal in asta.bafta

| nikolae28 explică (pentru dorin1990):

Mersi mult fratzica! taicamiu mi-a povestit ca asa a fost si el in tinerete. a fost mic mic iar pe la virsta de 17-18 ani a crescut enorm de mult! acuma are 45 ani 1.80 cm si 85 kl! a crescut in masa musculara pe la virsta de 25 ani. in fine in legatura cu fizicul meu incep sa ma impac cu gindul ca o sa ma ingras si eu! dar ceia ce ma preocupa foarte mult sunt umflaturile de la nivelul pieptului! practic mult fotbal, basket si volei, am rezultate bune dar am ratat foarte multe turnee fiind ca imi era jena sa ma dezbrac! stii si tu cum e in vestiare!

5 răspunsuri:
| dorin1990 a răspuns:

Cu placere oricand.dar nu inteleg prea bine cand zici umflaturi te referi la umflarea sfarcurilor?

| nikolae28 explică (pentru dorin1990):

Exact. simt asa doua pietricele! si arata urit! cand imi este frig nici nu se observa! dar cind e cald ese mult in evidentza!

| dorin1990 a răspuns (pentru nikolae28):

Aa aia nu-i nimic majoritatea barbatiilor patesc asta inainte sa ajunga la maturitate si eu am patit si ma si durutdar acuma e ok

| nikolae28 explică (pentru dorin1990):

La tine cam cit timp au tzinut?! la mine au mai bine de 2 ani!, din dreapta o iesit mai inainte anul trecut era mai mare iar acuma ii mai mica! dar tot este! in fine voi incerca sa ma impac cu gindul ca va trece!
in legatura cu penisul meu!
ce zici sa-mi incep viata sexuala?! mie oricum imi pare mic!