| Miii a întrebat:

Buna TPU`. as avea si eu o >problema.:"

Am avut o relatie cu un baiat care a durat o luna.
Imi spunea mie si prietenilor lui ca tine la mine.
In fiecare seara imi trimitea sms "Noapte Buna! t ubesck:*love struck"
Se purta foarte frumos cu mine.

Acum nu mai suntem impreuna. dar am ramas prieteni.
A fost o perioada cam de o saptamana in care nu am vorbit deloc. pana cand i-am spus "noi am ramas prieteni sau.". si el a spus ca "da am ramas prieteni".
si din acea zi. ma baga in seama de fiecare data.
dar. ieri a inceput sa-mi trimita sms "cf? iti mai este rau?". si am inceput sa vorbim.
Problema despartirii noastre a fost un coleg de'al meu. si dupa 3 zile dupa c ne-am desp. el s-a luat de acel coleg. spunandu-i ca tinea la mine. si eu am aflat. cand l-am intrebat daca este adevarat. el a spus ca da. si dupa aia l-am intrebat daca mai tine la mine. si nu a vrut sa spuna.
eu inca mai tin la el. si simt ca si el inca mai tine la mine.
ce credeti ca este un semn bun. adica. ne vom mai impaca? sau macar ce as putea face sa ne impacam? [fara poezii de dragoste, declaratii, cadouri stupide, ]. credeti ca indiferenta ar rezolva ceva?,

2 răspunsuri:
| ChuPaChuPsPinK a răspuns:

Intrebarea trebuia sa o pui la categoria ''Dragoste si Sex''

| chica a răspuns:

Nu cred ca indiferenta ar fi o rezolvare. vorbiti mai mult intreaba-l ce mai e cu viata lui, cum mai sta cu dragostea etc. SI POATE O SA VA IMPACATI bafta