| Alisaida a întrebat:

as vrea sa va cer si eu ajutorul :*! De vreo 3 saptamani mi-am facut un iubit care e mai mare decat mine cu 3 anii. Eu sunt putin mai plinuta am 1, 67 inaltime si 69 de kg happy as vrea sa ma apuc de astazi sa slabesc. de sala nu prea am timp si am auzit ca nu prea te ajuta la nimic... O sa incerc sa fac sport in casa dupa Youtube si sa numai mananc fainoase, cu ulei, sarate, dulciuri si dupa ora 5. Imi puteti da niste sfaturi cum ati slabit voi ce dieta ati abordat? Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Satango a răspuns:

Buna!
Aici e site-ul : http://dietadukan.ro
Are retete, pasii, sfaturi etc.
Bafta!

4 răspunsuri:
| Satango a răspuns:

Buna!
Eu am tinut dieta Dukan, am slabit 7 kg si dupa nu am mai tinut-o, astfel m-am ingrasat 2 kg, dar cele 5 nu le mai pun in plus
Bafta!

| Alisaida explică (pentru Satango):

Si ce trebuie sa mananc la dieta Dukan?

| Satango a răspuns (pentru Alisaida):

Buna!
Aici e site-ul : http://dietadukan.ro
Are retete, pasii, sfaturi etc.
Bafta!

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna! Eu aveam 55 de kg si acum am 47-48 de kg nu stiu exactwinking. Pai am slabit simplu:mancam de toate, in cantitati mult mai mici si nu depaseam ora 6:30 seara. Mancam fructe, legume, salate si ca dulce doar ciocolata neagra happy. Intr-un an jumate aproximativ, am slabit 8-10 kg. Si sunt chiar mandra. Bine, uneori mai saream coarda, jucam volei dar nu prea des deci se poate si fara sportwinking.
Bafta multa.a da iti mai trebuie doar vointa si gata happy
Pa, pa happy
fundita?

| Dragutza_Syndy_1997 a răspuns:

Buna!
Eu am incercat sa nu mai mananc paine multa, sa mananc multe legume si sa nu mai mananc dupa ora 7 seara... Sper ca te-am ajutat, bafta la slabit!