| anonim_4396 a întrebat:

Ce atmosfera ar trebui sa creez pentru primul sarut? Sa fim doar noi 2? Ce sa ii spun inainte?(sunt fata)

Răspuns Câştigător
| oofle a răspuns:

Dumnezeule mare.esti prima fata pe care o vad sa-si puna intrebarea asta. De obicei chestia asta ne bantuie pe noi, dar fie. Depinde foarte mult si de tipul de atmosfera in care te simti tu bine. Trebuie sa organizezi lucrurile in asa fel incat sa fii tu relaxata. Daca tu te vei simti bine, se va simti si el, iti garantez asta. Apoi lasa lucrurile sa curga. Totul va fi bine, vei vedea happy

2 răspunsuri:
| Joker1958 a răspuns:

Pentru primul sarut nici macar nu iti trebuie atmosfera, asta e cv care vine dintr'o data nu trebuie sa ii spui lasa'l pe el sa faca primul pas daca e timid incearca uwinking

| WhiteChocolate a răspuns:

Nu ai nevoie de pregatiri speciale.Dar ar fi frumos sa fiti doar voi 2, intr-un loc mai linistit/romantic.nu-i spune nimic, pur si simplu apropie-tewinkingday dreaming