| Ioana_2144 a întrebat:

cum fac gelos un baiat de care imi placee?

da nu`mi spuneti sa flirtez cu alt baiat ca dupa aia baiatul ala o ia in serios si nu ma mai lasa in pacee laughing

cum il fac gelos? nu-l mai bag in seama? sau cumm?

astept raspunsul vostruu

dau funda a

2 răspunsuri:
| melc a răspuns:

Pai de ce vrei sa il faci gelos in primul rand?:)) am o colega care a vrut sa'l faca gelos pe iubit'su si s-a sarutat cu altul pe coridor, doar asa 'sa'l faca gelos', si el de'atunci nu mai vorbeste cu ea :|
Daca nu-l mai bagi in seama si are un orgoliu gigaaantic, o sa te ignore si el pe tine, fara sa se intrebe de ce :P
Idk, poate sa nu il bagi chiar mult in seama, sa nu pari disperata :-?
Ca sa citez site'ul asta ' http://ezinearticles.com/? How-to-Make-a-Guy-Jealous---3-Tricks-That-NEVER-Fail&id=1299708 ' [ehh asa ca pentru raspuns, am dat search pe gogu', chestie pe care puteai si tu s'o faci]
A guy will only be jealous if they want someone that another guy also wants.
Sa ii dai de inteles ca mai exista tipi care 'te vor' si ei? [ok a sunat pervers]

| Gabyfrumy a răspuns:

Daca vrei sa il faci gelos as zice sa incerci sa ii faci o felicitare altui baiat, si sa faci cumva sa vada baiatul de care iti place. Dar mai bine e sa ii spui asta unui prieten de la tau, si sa filtrezi cu el, ca sa il faci gelos pe celalalt, ca asa nu o sa o i-a in serios. Sper ca te-am ajutat! Bafta!