| lolec a întrebat:

cum pot afla numele unei persoane sau contul de facebook daca am doar o poza cu persoana respectia. FUNDAAAA! ESTE URGENT! nu am cum sa mai dau de ea pentru ca a plecat in alt oras

Răspuns Câştigător
| GreenAlien a răspuns:

Tot ce poţi face este să ''răscoleşti'' printre prietenii prietenilor tăi şi printre prietenii prietenilor prietenilor tăi straight face

| GreenAlien a răspuns (pentru GreenAlien):

Mulţumesc frumos pentru fundă!

2 răspunsuri:
| Anduuu a răspuns:

Fa-ti un cont de facebook cu alt nume (ex:bomboana fara zahar laughing ) si posteaza fotografia intreband daca o cunoaste cineva pe acea persoana happy
Altfel...nu cred ca ai vrea sa mergi la politie happy