| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Buna TPUbig grin Am o problema
Ieri dimineata cand m-am trezit nu aveam absolut nimic, am stat 2 ore la scoala si a 3 ora m-a luat o durere de masea insuportabila..cand am ajuns acasa am mancat..si mi-a dat mama panadol si saridon..si nu m-a lasatsad..am fost cu tata la farmacie mi-a dat algocalmin si lidocainhappy sprey pentru amortire.mi-am dat inainte sa ma culc..am adormit vreo o jumatate de ora. dupa m-am trezit.ca nu am putut dormi toata noaptea..am dormit in reprize.iar cand m-am trezit aveam obrazul cu tot cu gingie umflat. abia daca pot deschide gura si. abia daca pot vorbi:-s. p.s nu este cariata. sfaturi ceva ..va rog?

Răspuns Câştigător
| Mircea_Fatu_1982 a răspuns:

S-ar putea sa ai apces.m-i sa mai intamplat si mie..Trebuie sa te duci la doctor!