| cristi199624 a întrebat:

dati-mi un motiv pentru a ma epila pe picioare fiind baiat, m-am epilat de la genunchi in sus ca aveam parul mare insa de la genunchi in jos nu e chiar asa de mare, sa ma epilez si pe restul din partii de picior? cu lama apropo.

9 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

De ce te faci pe picioare? Lasa-le cu par laughing

| cristi199624 explică (pentru ComatoseWine):

"pentru ca nu am par si nu am ce face" iti dai seama pentru ca parul era ceva mai mare, ca daca era nesemnificativ nu ma luam..iti mai trebuie si putina minte inainte sa scrii pe aici...

| ComatoseWine a răspuns (pentru cristi199624):

Pff,lasa-ma,esti model si trebuie sa ai picioarele epilate.Esti barbat, cui ii pasa cat par ai tu pe picioare? Asa sunt eu, mai prost.

| Mihaela1964 a răspuns:

Mai bine tunde-l cu masina de tuns, se va vedea diferenta destul de urat; motiv estetic, igienic si nu-ti va mai fi atat de cald...

| cristi199624 explică (pentru Mihaela1964):

La ce te referi? ce diferenta? 1. n-am masina de tuns, 2. de ce sa se vada diferit daca ma iau tot cu lama si pe restul piciorului, mai sus tot cu lama m-am luat.

| Mihaela1964 a răspuns (pentru cristi199624):

Se vede diferit, normal. Tuns cu masina arata ca un picior cu par scurt, nu lucios ca si cum ar fi ras; in fine n-ai masina, solutia asta cade.Rade-l,ar arata nenatural complet ras numai pe jumatate...

| rihanna7865 a răspuns:

Nu te epila. esti baiat nu trebuie sa te epilezi happy

| BiancaCR a răspuns:

In primul rand daca te-ai epilat cu lama cand iti va creste iti va creste mai mult si mai des decat inainte crede-ma

| cristi199624 explică (pentru BiancaCR):

Ba nu, un coleg se ia de vreo luna la cate 1 saptamana sau 2 si nu e deloc cum zici tu.