| 0100102002 a întrebat:

Buna noaptea.
Deci implinesc 15 ani luna viitoare si am 1.72 m. As vrea sa stiu daca are cineva vreo idee daca mai pot sa cresc. Mentionez ca parintii au cam amandoi 1.70. Ca sport practic kickboxing de cateva luni. Sa aveti o zi cat mai ploioasa!

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pana pe la 18 ani tot ce se poate sa mai cresti dar nu te gandi la n centimentri.Inaltimea parintilor tai nu are chiar asa o mare relevanta, adica daca ei au 1, 70 asta nu inseamna ca tu trebuie sa fii la fel.Bafta!