| xDorr a întrebat:

De ce nu am patratele...fac fotbal si exercitii acasa pentru abdomen.La picioare am:-).La abdomen cand ma incordez mi se umfla abdomenul parca ar fi lipite patratele.Ce exercitii sa fac? am 13 ani si 7 luni

4 răspunsuri:
| xXRemyXx a răspuns:

Salut, ca sa faci patratele, nu este asa usor, dar iti spun un exercitiu pe care il aplic si eu (l-am vazut intru-un film, cu bataie pe moarte ), te asezi pe spate, ridici genunchi in sus, dar picioarele sa fie ridicate perpendicular de la genunchi ca un,, L,, intors invers, bagi mainile sub cap impreunandu-ti degetele la maini si fara sa iti indoi picioarele si ti ridici de cap cat poti de aproape de genunchi, este foarte obositor, si mai mult de 20 pun pariu ca nu poti face! Bafta!

| xDorr explică (pentru xXRemyXx):

laughing) am facut 80 la sport la scl.

| xDorr explică (pentru xXRemyXx):

Dar nu stiu sigur daca din alea... picioarele trebuie sa stea jos?

| xXRemyXx a răspuns (pentru xDorr):

Da