| haskelebede a întrebat:

duminica am facut o comanda pe siteul matar.ro de niste cizme peste genunchi. Problema este ca astazi este miercuri si comanda inca nu a ajuns, pe site scrie ca trebuie sa primesc un telefon de confirmare a comenzii. Dar din pacate nu am primit. Ieri am sunat la ei si au zis ca trebuie sa astept telefonul. Este vreo persoana dintre voi care a mai accesat acel magazin online? Daca da, va rog frumos sa-mi explicati cum sta treaba. Va multumesc.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te ai cam intercalat cu backfriday si toti curierii sunt cam dati peste cap ca trebuie sa livreze foarte multe pachete. Probabil si cei de la matar.ro sunt constransi de curieri si nu au stocurile reinointe.

4 răspunsuri:
| Brittanie a răspuns:

Bună! Deasta, nu fac eu cumpărături online! Niciodată. Păi, telefonează până îţi răspund.

| haskelebede explică (pentru Brittanie):

Mi-au raspuns si mi-au spus sa astept. Nu am platit deci pot sta linstita.

| AlleSss a răspuns:

Heiii!
Mai bine nu ai mai avea atata incredere in acele cumparaturi.
Bafta!

| Brotacelul a răspuns:

Probabil nu au pe stoc produsele respective. nu de fiecare data confirmarea comenzii se face in 24h. atata timp cat nu ti-au cerut bani in avans, n-ai de ce sa-ti faci griji big grin