| Adriiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

iar am probleme cu id-ul de mess. x_X Acum o ora am intrat pe el si aveam toate contactele. Iar acum, cand intru nu mai am nimic. straight face De ce?

10 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

Nu te place nimeni. Virus, ce aintivirus n-ai? Incearca sa instalezi avast si sa scanezi, apoi daca nu merge incearca cu Malwarebytes http://download.cnet.com/......4572.html. Daca nici asa nu merge reinstaleaza windows-ul.

| isee a răspuns:

Hmm... sa stii ca asa am patit si eu, dar la mine toate contactele au disparut si a trebuit sa le recuperez... cu greustraight face, eu am descarcat un program cu virus atuncithinking Daca te deconectezi si tot asa iti apare inseamna ca este aceiasi situatie, daca merge atunci ai noroc happy. Poate iisi revine. :*

| Adriiiiiiiiiiiiiii explică (pentru isee):

Cred ca aseara cand am sters contactele de pe tell, mi s-au sters si de pe id.

| isee a răspuns (pentru Adriiiiiiiiiiiiiii):

Ahh. si asta. iti apareau contactele de la mess in memoria telefonului la contacte, nu?happy... imi pare rau pentru contactele tale, dar cu camii poti vorbii si pe facebook laughing.batting eyelashes

| Adriiiiiiiiiiiiiii explică (pentru isee):

Ce am eu cu camii? raised eyebrows

| isee a răspuns (pentru Adriiiiiiiiiiiiiii):

Ah... nu stiu, parca erati prieteene, inn fine nu conteaza asta oh go on...

| Adriiiiiiiiiiiiiii explică (pentru isee):

Suntem prietene. raised eyebrows. Dar aici vorbeam de contactele mele nu de Camii, draga mea Issa.batting eyelashes

| isee a răspuns (pentru Adriiiiiiiiiiiiiii):

Atunci,te anunt ca, contactele tale sunt pierdutee...dar lasa ca esti fata desteapta si le recuperezi.batting eyelashes

| Adriiiiiiiiiiiiiii explică (pentru isee):

Nu sunt pierdute, au ramas in adress book sau cum o fi. oh go on Doar ca vroiam sa stiu motivul.winking

| cautofatadraguta89 a răspuns:

Incearca sa te loghezi dupa telefon sau un alt device, si vezi daca iti apar contactele, poate e de la progam!