| blackheart26 a întrebat:

Bună TPU! Ieri la ora de română, profesoara mi-a zis ca media îmi iese 8, pe la finalul orei explica ceva, iar eu nu am fost atenta din cauză ca mama m-a întrebat ceva! Profa m-a întrebat unde suntem și nu am știut ce sa îi răspund și a zis "Îmi pare rău ca ti-ai stricat media!" Ce sa fac? După a zis ca cica nu îmi iese media, dar e imposibil ca o aveam 8, totusi cred ca mi-a zis asta ca sa fiu atenta sad

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ințeleg că media ți-ar fi ieșit 8 dacă nu umflai o notă mică in ziua in care ai dat vina pe maică-ta. După aia cine știe cât iese și ce ți-a mai dat.
Întreab-o pe profă!

| blackheart26 explică (pentru sierra1):

Dar mie nu mi se pare corect! După ce am fost prezenta la toate orele și mi-am făcut temele sa am media mica! >sad

| sierra1 a răspuns (pentru blackheart26):

Cum spuneam: Întreab-o pe profă!

| Catrice a răspuns:

Degeaba ești prezenta daca nu ești atenta.

| blackheart26 explică (pentru Catrice):

Totusi dintr-o simpla neatenție sa mă coste media, e exagerat >sad

| Catrice a răspuns (pentru blackheart26):

Daca îți pune o nota mica, scade media. Asta e.

| blackheart26 explică (pentru Catrice):

Mi-a pus notă mică pe neatenție, dude wtf laughing she’s not normal laughing

| Catrice a răspuns (pentru blackheart26):

...si eu as face la fel în locul ei.

| NarcisIfrim a răspuns:

Nu inteleg de ce intrebi aici? Nu am fost la ora cu tine din pacate.