| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU...
Iubitului meu nu e mai este pasa de mine.Adica mie imi zice ca ma place prietenilor sai le spune ca nu ma place ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Probabil "iubitul" tau si-a dat seama ca nu prea are ce disacuta cu tine, dupa felul cum te exprimi.Asa ca, ce poti sa faci? Sa pui mana pe o carte de limba romana si sa inveti gramatica bine de tot!

| Green66 a răspuns:

Să-l părăsești!

| TeckTonik997 a răspuns:

Asta poate fi cu doua taisuri: 1. nu te place 2. te place dar nu suficient cat sa recunoasca in fata prietenilor

| feli20 a răspuns:

Sa nu iti mai pierzi timpul cu el. Iesi cu fetele si ofera-ti o sansa noua in a cunoaste pe cineva nou.