| mirunic200185 a întrebat:

ma puteti ajuta cu niste tehnici de copiat? ^-^

Răspuns Câştigător
| CryForYourLove a răspuns:

Scrie pe o foaie care sa o lipesti pe rigla(sa nu fie transparenta)
Pune fituici in penar sau o poti baga sub niste pantaloni mai largi..stai picior peste picior ca baietii(nu ca fetele) si cand nu e profu atent feresti putin pantalonii. Inregistreaza-te zicand lectia apoi baga-ti castile( fi atenta sa nu se vada)

11 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Copiatul nu este util nici pentru dezvoltarea nivelului intelectului si nici pentru sanatatea sau pentru partea afectiva. Esti mereu disperat si speriat ca te prinde, iar daca te prinde mai iei si nota mica. Cu atatea dezavantaje, poate te reorientezi.

| Zabbyel a răspuns:

Depinde in ce banca stai happy daca banca e alba:X scrie pe banca cu creionul love struck
sau fa-ti copiute love struck tinele in banca love struck si cand e le scoti si le ascunzi sub hartia unde dai testul sau ce dai tu love struck

| Serree a răspuns:

Sau uite o chestie imposibila: sa inveti. Si ma mai intrebam de ce dai raspunsuri asa mediocre... Asta e unele raspunsuri sunt la fel capersoanele care le dau.

| CryForYourLove a răspuns (pentru Serree):

Tu nu ai copiat nici o data?!

| Serree a răspuns (pentru CryForYourLove):

Nu sunt super inteligenta dar prefer sa nu copiez.

| CryForYourLove a răspuns (pentru Serree):

Dar intrebarea era : tu nu ai copiat nici o data?happy

| mirunic200185 explică (pentru Serree):

Shhh... nu te'a intrebat nimeni pe tine -_-

| mirunic200185 explică (pentru CryForYourLove):

Nu happy

| Serree a răspuns (pentru mirunic200185):

Mai treci pe la scoala (in special ora de gramatica).Nu nu am copiat.

| mirunic200185 explică (pentru Serree):

Bitch. Eu am incercat sa fiu prietenoasa dar cu tine nu se poate -_- De asta • Ma exprim sa intelegi mesaju` •
Eu nu`s m_'_a sa`mi cenzurez in fata ta limbaju -_-

| mirunic200185 explică (pentru Serree):

Gata? ai terminat? Bitch -_-