| monykutza a întrebat:

Maine este ziua mea fac 17 ani si as vrea sa invit 2 baieti si o fata in oras(eu fiind fata) si nu stiu unde sa mergem... (mentionez ca nu am decat 40 d lei sad...)

3 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

La o pizza happy Pizza nu e scumpa.Cate o piza si un suc si ai rezolvat`o tongue

| olian a răspuns:

Un suc, o cafea si o plimbare prin oras, sau 2 pizza la 4persoane merge, succes, LA MULTI ANI§

| chkgenius a răspuns:

Pai te orientezi si tu! daca zici ca ai decat 40 de lei! deci... cate un suc si atat! nu stiu... daca stii ceva restaurante mai mici orienteazate spre ele!