| SpigiBb a întrebat:

o intrebarehappy parintii la prieten mea nu ma suuporta deloc pot sa zic ca ma urasc, nu ii de acord cu mine si asa.Prietena mea e tot in ceruturi cu ei si vrea sa se mute la mine problema este! eu am proleme cu politia daca parintii ei vin cu politia la mine? tin sa precizez ca ea e de acord sa 'fuga' de acasa sa vina la mine ea vrea dar e inca minora eu am 19 ani am probleme cu politia? fiind ciar ea de acord? Dau funda

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca e minora nu te implica si mai mult daca ai probleme cu politia pentru ca o poti pati serios, e minora si parintii pot apela la politie, lasa fata sa locuiasca cu parintii ei deocamdata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca fata e minora, vei avea mari probleme. Nu conteaza ca ar fi de acord. Vei face si puscarie.

| 010101012 a răspuns:

Eu zic ca daca ti la ea, desparte-te de ea si nu o implica in problemele tale cu politia.Si, da, pot sa vina cu politia la tine la usa

| 4Andu a răspuns:

Intri la corupere de minori, doar atat.