| Elena178246 a întrebat:

Bună TPU,puteţi să mă ajutaţi şi pe mine cu o mică nelămurire? În urmă cu an fostul iubit s-a despărţit de mine, în timpul acesta îl uitasem iar acum mă întreabă ce fac, iar eu l-am întrebat dacă mai ţine la mine şi el mi-a spus că de fiecare dată când trece pe lângă locurile unde ne sărutam îşi aduce aminte de tot.Ieri l-am văzut, când m-a văzut s-a blocat adică se uita numai la mine şi eu mă uitam la el dar nu ne-am salutat nu nimic..doar ne uitam unul la altul şi când am plecat se uita după mine.Crede-ţi că mai simte ceva pentru mine? Apropo eu sunt întra 9-a iar el întra 10-a

6 răspunsuri:
| Resurrection a răspuns:

Exista 2 variante. 1- poate si-a dat seama cat insemnai tu pentru el si te vrea inapoi, iar in conditiile asta, da, simte ceva pentru tine din nou.
2- poate se plictiseste si nu are altceva mai bun de facut.
Dupa parerea mea, sunt slabe sansele sa mai fie ce a fost si sa mai simta ceva... dar tot ce e posibil.
Sfatul meu: nu te incurca iar cu el, daca v-ati despartit o data, o veti face si a2-a oara. Baieti gasesti peste tot, sunt foarte mici sansele sa intalnesti baiatul perfect din prima. Good luck!

| Elena178246 explică (pentru Resurrection):

Să-l caut eu sau să îl las pe el să mă caute?

| Resurrection a răspuns (pentru Elena178246):

Lasa-l pe el sa te cautewinking