| DarySiNimicMaiMult a întrebat:

Buna,TPU! Sper sa nu radeti.Am o problema cu colegii mei,eu stau cu prietena mea cea mai buna non-stop si ea ma tine de mana,ne imbratisam iar colegii spun ca sunt lesbi ca ma imbratisez cu ea, ca ne mai pupam pe obraz (nu mereu, laughing uneori). Eu tin mult la ea dar nu suport sa imi zica colegii ca stau cu ea bot in bot si ca ne luam in brate in pauze.Ea imi zice sa ii las ca sunt niste nesimtiti dar nu mai pot, imi vine sa ma bat cu ei dar asta nu ar fi bine si incerc sa ma calmez.Asa au facut cand stateam si cu un alt baiat care vine mereu cu noi, dar i-am ignorat, dar e mai rau cand fac asa cu prietena mea.Imi este frica s-o mai imbratisez sau sa merg cu ea. sad Eu tin mult la ea, iar ea este foarte trista ca toti rad de ea, o fac grasa dar ea e mai dezvoltata si mai inalta ca mine.Va rog sa imi spuneti ce sa fac sa mai taca colegii mei din gura ca cica sunt lezbi si daca puteti sa ma ajutati sa o fac pe prietena mea cea mai buna sa fie mai vesela.DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| lovecats123 a răspuns:

Cati ani ai? Astea sunt chestii imature...In clasa mea fetele se pupa pe gura si mereu se plimba de mana pe hol, asta nu inseamna ca sunt lesbi.

| DarySiNimicMaiMult explică (pentru lovecats123):

Am 13 ani.Crezi ca as putea sa ii fac sa taca? Pe alte fete nu le fac asa, eu cu ea suntem mai timide si ne luam in brate ca suntem mai emotive...Si ceilalti spun ca suntem ciudate.

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da' de ce nu le spui ceva de genul: „și dacă am fi lesbiene, care e de fapt problema voastră?!? nici măcar nu e ceva ilegal! tocmai voi vorbiți? impotenților!"
Mă rog, sau orice altceva care să-i usture. Ideea nu e să negi ceea ce afirmă ei în batjocură (pentru că nu ai face decât să le dai apă la moară), ci să le arăți că de fapt NU îți pasă de acuzațiile lor. Și, la rândul tău, să le arăți că poți să faci mișto de ei / ele.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai ei stiu doar de gluma laughing Este oke. Crede-ma esti foarte norocoasa sa ai o asa prietena. Ignora-i in continuare.

| R0R0 a răspuns:

Off,tu...
Zi-le ca si ei pot face asta.

| Idkidk a răspuns:

Wtf. Ce poveste.

Să nu vă pese, da?

| DarySiNimicMaiMult explică (pentru Idkidk):

Am rezolvat problema.Era un baiat care zicea asta mereu si eu intr-o zi ii spun "Da,ha,lasa-ma, ca si tu esti gay.", iar dupa nu s-a mai luat de noi, pentru ca spun adevarul, se freaca de un baiat in clasa mereu. laughing

| lovecats123 a răspuns:

Trebuie sa adopti o atitudine mai dura, sa aveti replica la voi. Acum comenteaza de voi, mai incolo ar da si bani numai sa vada fete pupandu se. Si in plus faptul ca sunteti mai lipicioase o sa va ajute in viitoarele relatii