| anyhylator a întrebat:

sunt de cateva zile client romtelecom. Nu a trecut o luna de cand am comandat acest serviciu si deja mi-a venit factura de plata(cu toate ca spuneau ca prima luna este gratuita). Pe factura scrie la perioada de facturare 05.07. 2012-09.07.2012. Eu platesc acum pentru astea 4 zile? Pretul este intreg, adica exact de cat am abonamentul(internet+telefon=10.54). De ce mi-a venit acum de plata?, este normal?, daca nu ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| bytzu007 a răspuns:

Raspunsul meu pentru tine este, sa suni pe telefonul fix la 1930(apel gratuit in reteau Romtelecom) ast. max. un minut si iti va raspunde o persoana(de la Romtelecom) si ii spui problema ta