| Panda10213 a întrebat:

Sunt trista.sad.Eu am facut foarte mult sport dar ...masa mea musculara nu s-a dezvoltat MAI ALES LA PICIOARE.Am inceput sa fac in fiecare zi 5 serii de genoflexiuni.Am auzit ca ajuta la dezvoltarea picioarelor.

Chiar vreau ca muchii de la picioare sa se dezvolte.

M-ati putea juta?

Va rog sa imi spune-ti daca uit sa fac alte exercitii care imi dezvolta masa musculara la picioare.puppy dog eyes

P.S: Nu vreau exercitii care sa imi SUBTIEZE picioarele!

Multumesc!happy

2 răspunsuri:
| VladGH a răspuns:

Ha, aceste genoflexiuni ti-au ars grasimile dar masa musculara nu se depune asa usor. Trebuie cel putin sa o faci 2 ani la rind ca sa vezi rezultatele. Mult conteaza si ce organizm ai.

| sparky34 a răspuns:

Nu ai avut rezultate pentru ca nu ai mancat destul.