| alex8739 a întrebat:

Buna tpu...trebuie sa fac un cadou la scoala unei fete si de 3 zile ma tot gandesc ce. daca m-ati putea sfatui ar fi perfect laughing funda

Răspuns Câştigător
| Forevăr a răspuns:

O bratara, oricarei fete ii plac bratarile laughing sau o husa de telefon, o esarfa de iarna, un lantisor de argint, un minion laughing sau altceva de plus. altceva nu mai stiu laughing Cel mai simplu ar fi ca sa intrebi o prietena de-a ei sau o colega de clasa. Ori ai putea vorbi cu mama ta sau cu o verisoara/matusa.

3 răspunsuri:
| alex8739 explică:

Mersi mult :* laughing