| Caty5 a întrebat:

Buna TPU vreau si eu sa imi dati niste sfaturi.Mama mea nu ma lasa sa port sutien,si spune ca nu-mi face bine,si spune ca am doar 14 ani,Va rog dati-mi niste sfaturi cum sa o conving pe mama sami ia si mie unul pentru ca toate colegele si prietenele mele au asa ceva.Ce mai bun aspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| xJoyce a răspuns:

La 14 ani, nu e bine sa porti sutien. Ci chiar la 15. Mai ai putin. Dar sutienul de obicei se poarta pentru a nu se vedea sanii prin bluza, deci n-ai de ce sa porti. Daca sa zicem ca ai sanii un pic mai mari, poti sa ii zici mamei tale ca ai cautat pe Mozilla FireFox si e ok de asta. Pwpici Pwpici!

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Uff cand am gandesc ca fetele din generatia mea in clasa a 8 nu purtau nici bustierelaughing
Asta prin 2007
voi acu vreti sutien straight face
Repede mai va 'dezvoltati' fetelor...
Pacat insa ca o data cu corpul nu se dezvolta si mintea.(p.s nu vreau sa jignesc pe nimeni, chiar daca asa pare.)
Oricum o sa ti se lasa pieptul daca porti de acum.

| Alice001 a răspuns:

Nu ar trebui sa te iei dupa ele, dar spune-i ca prin bustiera se vede urat, si ca ai cautat pe net si ca e recomandat, thinking cam asa ceva. bafta!