| 1mist3r a întrebat:

Buna TPU.:X Am o mica nedumerire: Vreau sa intru la un liceu militar, nu stiu daca o sa intru. dar voiam sa stiu ce avantaje am. dca ma duc acolo.sau,cand termin sa ma duc la o academie daca am vreun avantaj acolo? vreun grad in + sau ceva?:-s...

2 răspunsuri:
| white_2190 a răspuns:

Avantajele sunt ca iti vei forma caracterul diferit fata de restul copiilor din generatia ta, si da este posibil sa ai un avantaj atunci cand termini, poate probabil un loc de munca asigurat dar informatiile astea ti le ofera doar liceul la care te vei inscrie

| white_2190 a răspuns:

Avantajele sunt ca iti vei forma caracterul diferit fata de restul copiilor din generatia ta, si da este posibil sa ai un avantaj atunci cand termini, poate probabil un loc de munca asigurat dar informatiile astea ti le ofera doar liceul la care te vei inscrie succes