| Andreea2550 a întrebat:

:X. Dati`mi si mie un sfat sau statusuri in legatura cu : Am fost cu un baiat timp de o saptamana. iar eu l`am parasit, deoarece nu prea statea cu mine mai mult statea cu prietenii lui, iar acum as vrea sa fiu din nou cu el mai ales ca el este singur sad. Chiar imi place de el Si l`am parasit deoarece Nu ma baga in seama sad. Ajutati`maa! Dau funda la cel mai bun raspunssad!

3 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Pai vezi daca mai simte ceva pentru tine, incearca sa il faci sa reluati relatie, spune-i ca iti pare rau, dar NU TE UMILI. ai un pic de orgoliu! bafta!

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| cezara_8851 a răspuns:

Ai grija baietilor nu le place sa fie sufocati sau poate e genul putin mai distant, incearca sa afli exact ce simte el pentru tine. explica-i de ce l-ai parasit spune-i ca il placi si ti ult la el si ca ai vrea sa va impacati. ai grija sa nu fi nici prea distanta cu el nici sufocanta. cel mai bine este sa-i spui lui tot ce neai explicat si noua mai sus MULT SUCCES :* si scuze pentru greselile de ortografielaughing