| Sheisshe a întrebat:

Hey! O curva mi-a sarutat iubitu` (care ma rog e si fstul ei) ca sa ma enerveze ca i-am facut in ciuda cand l-am sarutat. Vreau sa ma razbun pentru asta
Ideei? Fara faze gen:nu te razbuna, nu am nevoie!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fără faze să faci o femei curvă, înainte de toate!
Se vede ce bine îl cunoști pe el!
Problema este în interiorul cuplului, nu ea care este din afară!
Ce s-a întâmplat între voi, de ce a cedat în fața ei?
Pa, pa.

| MioaraParalescu a răspuns:

Ai putea sa incerci sa-i umfli buza laughing

| Roxana121 a răspuns:

Esti decisa totusi sa te razbuni pe curvabig grin1 Cind va vedeti privesti-o ca pe o cirpa, dai de inteles ca-i o panarama fara numartongue 2 Daca ai prietenii(baieti) pe care ea nu-i cunoaste pune-i la cale sa se de-a la ea si s-o ia in ris, so umileasca prin vorbe si faptebig grin Sper sa mearga cele 2 metode succestongue

| OOOLEOOO a răspuns:

''Razbunarea e arma prostului''

Stiai ca acea fata chiar asta a vurt? sa te enervezi tare, de ce sa-i faci pe plac?

| Delicacy a răspuns:

Te porţi de parcă ai fi căsătorită. Este doar o relaţie temporară şi fără sens, având în vedere că şi el a acceptat să fie sărutat.

| Sheisshe explică (pentru Delicacy):

De fapt...el s-a retras

| Delicacy a răspuns (pentru Sheisshe):

Păi nu înţeleg, în întrebare ai spus că l-a sărutat.Cum se poate asta, dacă tu spui că el s-a retras?

| altrix a răspuns:

Pe mine m-ar enerva daca prietena mea ar cere nr de telefon unui baiat de fata cu mine. In momentu ala ar lua bataie si ea si el laughing
Saruta pe altcineva cand e el p'aproape.

| claustrofob a răspuns:

Cred ca cea mai buna metoda nu este neaparat o razbunare in toata puterea cuvantului. Eu zic ca cel mai simplu lucru pe care il poti face este sa ii arati ca esti fericita cu iubitul tau, ca ascel sarut al ei nu a fost nimic. Demonstreaza-i ca nu se poate baga cand vrea ea intre voi, fi indiferenta, arata-i ca esti o fata putenica, hotarata care stie ce vrea si care are tot ce isi dorestewinking