| Ciocolataaaaaaaaa a întrebat:

Buna vreau si eu un discurs dinacesta gen : Trăim într-o lume în care dacă nu ai like-uri pe Facebook, nu te bagă nimeni in seamă, unde pe chat oricine îți scrie, unde sunt persoane care sunt în stare să își dea " Check in " şi pe wc, unde toți își descriu viața, unde un simplu like la o poză de la o persoană contează, unde toți postează statusuri pe care nici ei nu le cred, unde fetele își pun poze aproape dezbrăcate și așteaptă respect, unde mulți cică se îndrăgostesc virtual, unde dacă ai ceva cu o persoană postezi pe Facebook, unde emoticoanele nu exprimă adevăratele sentimente, unde fetele lasă comm-uri gen "iubita, frumoaso, minunato" etc. şi ele de fapt nici nu se suportă, unde toată lumea se bagă în seamă și comunică, iar când te văd în realitate, nici nu te bagă în seamă. unde îți pui multe poze din acelaşi unghi, unde scrii la descriere " ce urât am ieșit, sau ce nașpa e poza " doar ca să primești complimente, unde toți sunt șmecheri și în realitate trec pe lângă tine cu fața aplecată, unde gramatica e la pamânt
Fundoi la cele mai bunebatting eyelashes muultumesc :*:*

3 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Nu mai bine faci tu unul singur/a? Daca nu esti original/a si sincer/a, degeaba pui tu discursuri de genu.

| Ciocolataaaaaaaaa explică (pentru EmaEmax):

Scuze daca nu imi mai vin idei..acesta este facut de mine si nu prea mai imi vin idei si de aia.

| LegionarulRoman a răspuns:

Descriere corecta.Il ajustezi putin si e aproape ca un discurs.