| Bubu1DuLce a întrebat:

Buna:-x
am si eu o intrebareee. multa lume imi zice ca daca iti ti parul impltetit creste mai repede.thinking e adevarat?
eu sunt obsedata de parul lung si vreau sa imi creasac repede si as face oriec sa il am si eu lung :-x.
uN sfatbatting eyelashes ce as putea face sa imi creasca mai repede:-x
FUNDA.

2 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Dacă ții părul împletit cade mai repede nu afectează creșterea

| qpattyx3 a răspuns:

Eu nu cred ca parul impletit are legatura cu cresterea lui...