| madalykuka a întrebat:

Bunaa, am tot vazut in ultima vreme, persoane care isi editeaza pozele cam asa: pac poza mai intai alb-negru iar dupa coloreaza un obiect intr-o culoare [un oiect din acea poza:d ] aveti cumva idee cu ce program le editeaza? dau fundita:*

4 răspunsuri:
| Enma a răspuns:

Photoshop

| Enma a răspuns:

Dar si in photoscape programu ep care il am eu se poate

| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Posibil sa fie Photoscape sau Photoinstrument...
Photoshophappy. AStea is mai bunestraight face. Da photoshop sigurstraight facehappy

| Papusa_1623 a răspuns:

In photoscape e usor dar nu asa calitativ nu se pune direct pe margini, dar la photoshop e mai bine dar mai greu. Daca ai vrea sa alegi iti propun photoscape.happy