| sarahhhh2008 a întrebat:

Buna. O sa va povestesc pe scurt si va rog sa îmi dati o idee ce sa fac. Prefer sa răspundă fete. Deci eu si un coleg suntem împreuna de câteva zile si colegii nu prea știau pana azi, când i-am cerut la ora de engleza hanoracul ca îmi era frig. Si in pauza au început colegii sa facă mișto in principal de mine si așa si rad de unele mesaje(nu indecente) pe care mi le dădeam cu băiatul ala. Când am plecat de la scoala i-am dat block si nu mai vreau sa vorbesc cu el, dar problema e alta. Imi e rușine sa mai merg in clasa mâine. Prietena mea din clasa este plecată si o sa fac fata la tot singura. Ziceți-mi va rog ce sa fac? Cum sa trec peste? Nici nu mai vreau sa merg la scoala mâine

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Nu mai mergi deloc la școal.
Pana la 18 ani se uita deja tot.

| Anonim147943 a răspuns:

Buna. Si eu am fost in aceiasi situatie, colegii au inceput sa ii strige numele in ore si sa faca misto de mine. Mergi la scoala, deblocheaza-l! Nu trebuie colegii tai sa iti faca sa iti schimbi opinia despre baiatul acela. Spunele ca e normal sa iti placa de cineva si intreaba-i daca si lor le place de cineva. Daca iti place de el, fiti in continuare impreuna. Daca el chiar te place, te va apara de ce zic colegii tai! Succes!

| sarahhhh2008 explică (pentru Anonim147943):

Asta e ca el nu m-a aparathappy deși zice ca lui ii place de mine

| anamariabunci2004 a răspuns:

Este o copilarie si ce au facut ei, dar si ce ai facut tu. Ce vina a avut tipul? Probabil nici nu-l placi daca asa usor ai renuntat la el doar pentru ca au facut unii colegi misto.