| Queen2678 a întrebat:

Bunaaa. Cum ați reușit sa slăbiți?

Răspuns Câştigător
| PheoniXD a răspuns:

Hey. Uite solutia: Nu mananci intre mese deloc, faci sport, chiar si o plimbare in ritm alert ajuta f. mult, dimineata pe stomacul gol bei apa calda cu lamaie cam un pahar mare, nu mananci dupa 18 sau nu mananci deloc seara. Eu am slabit ma demult 3 kg in 9 zile cu toate aceste sfaturi plus pastile de tiroida (da, am probleme cu glanda aceasta) si am mers in fiecare zi pe jos mai rapid. Dar am si tinut un fel de dieta: timp de 9 zile inlocuiesti in fiecare zi cate o masa sau doua cu i lingura de miere naturala, astfel: prima zi micul dejun, a doua zi pranzul, a treia zi cina, a patra zi micul dejun si cina, a cincea zi pranzul si cina, a sasea zi micul dejun si cina, a saptea zi micul dejun, a opta zi pranzul, a noua zi cina laughing Chiar a mers! Si inca cv: bea zilnic cel putin 8 pahare de apa! Succes mult! laughing

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Făcând sport si mancand mai multe legume.
P.S. Eu nu am incercat sa slăbesc nici odată pentru ca nu-s gras dar asta ar fi soluția ca sa slabesti.

| TheRGuy a răspuns:

Am tinut o dieta delicioasa in care se mananca numai salata cu piept de pui. Am reusit sa slabesc 2kg/saptamana.