| Vanilie_Biscuithe_Cu_1995 a întrebat:

Cand iubesti o persoana si ea nu te baga in seama ce trebuie sa faci?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Incerci sa aflii de ce nu vrea sa te bage in seama sau o lasi impace.

| Aduutza1993 a răspuns:

Sa incerci sa-ti faci simtita prezenta :*. Si pe urma o privire cald si un zambet sunt mereu bine venite.

| LaraClarice a răspuns:

Incerci sa o faci pe acea persoana sa isi dea seama ca o placi. Daca realizeaza asta si in continuare nu face nimic, nu iti ramane altceva de facut decat sa fii si tu indiferent/a.

(Http://www.ptroa.co.il/petition/ semneaza si da-o mai departe)

| Foxitaa a răspuns:

Pai.trebuie sa iesi in evidenta cu ceva... poti afla ce ii place si sa faci acele lucruri.sa faci ceva ca sa te observe. fundita?happy

| SaraJ a răspuns:

Sa fii perseverent/a!