| mateisitudor a întrebat:

Cand mai vorbesc cu prietena/ alte fete, mai sunt momente în care pur si simplu se termina conversatia. Ce as putea întreba sau zice ca sa incep una noua, fără să fie ciudat? Un inceput de conversatie

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Trimiți un meme, povestești o chestie care ți s-a întâmplat și consideri că merită povestită, deschizi o conversație de la un story etc

2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Nu trebuie sa fie ceva planificat. Spotaneitatea e totul

| mbsg1335 a răspuns:

Alege un subiect despre care si cealalta persoana e interesata:muzica, filme, scoala, vacanta, jocuri pe calculator etc.